Auto kasacja Warszawa

Auto kasacja Warszawa

Kiedy Twoje auto jest już stare i zamiast cieszyć się z jazdy, coraz częściej musisz inwestować w jego naprawy, lepiej oddaj je na auto szrot. Niestety coś się musi skończyć, żeby coś nowego mogło się zacząć. Pojazd, który uległ wypadkowi i jest częściowo uszkodzony bądź całkowicie zniszczony warto oddać na auto złom. Przeznaczając swoje auto do kasacji, możesz zyskać gotówkę do ręki. Jako auto skup Warszawa załatwimy wszystkie formalności razem z Tobą od razu na miejscu poprzez wypisanie odpowiednich dokumentów tj. umowa kupna-sprzedaży, potwierdzenie złomowania samochodu oraz podjęcie czynności, jaką jest kasowanie aut. Jeśli Twoje auto nie może być już dopuszczone do ruchu drogowego, skorzystaj z usługi kasacja samochodów. Sprawdź sam, ile możesz zyskać na współpracy z nami!

Kasacja samochodów Warszawa

Kasowanie samochodów to oddanie samochodu na szrot lub do legalnej Stacji Demontażu Pojazdów. Auto kasacja Warszawa jest bardzo opłacalna ze względu na zysk właściciela auta oraz środowisko. Zamiast porzucać pojazd, warto go ekologicznie zutylizować. Jako kasacja samochodów Warszawa profesjonalnie zajmiemy się całkowitym zezłomowaniem auta lub rozbierzemy go na części, z których sprawne elementy wykorzystamy do ponownego użytku. Przyjmujemy wszystkie pojazdy bez względu na ich markę, model, kolor czy stan techniczny.

Auto skup Warszawa

Auto kasacja nie jest obowiązkowa. Właściciele pojazdów mogą zdecydować się na nią lub nie. Jest to ich dobrowolna decyzja, w którym momencie i czy w ogóle chcą skorzystać z usługi kasowanie pojazdów. Natomiast, jeśli już zdecydują się na ten krok, kasacja aut Warszawa, czyli my mamy obowiązek złomowania samochodu. Jednak jest to bardzo prosty i nieskomplikowany proces. Na miejscu załatwimy wszystkie formalności. Jednak najpierw zapoznaj się z czynnościami, na jakich opiera się kasacja aut w naszej legalnej Stacji Demontażu Pojazdów:

  • wyślij zapytanie przez nasz formularz zgłoszeniowy na stronie w kwestii wyceny auta do kasacji lub skontaktuj się z nami telefonicznie,
  • przygotuj niezbędne dokumenty tj.: dowód osobisty, dowód rejestracyjny, karta pojazdu oraz tablice rejestracyjne, które należy mieć przy sobie w celu dopełnienia formalności,
  • sprawdź czytelność numeru VIN,
  • następnie podpisujemy umowę kupna-sprzedaży,
  • wydajemy Ci dodatkowe dokumenty, potwierdzają legalność procesu oraz auto kasacje,
  • wypłacamy ustaloną należność w formie gotówki od razu do ręki,
  • zabieramy lawetą Twój samochód do kasacji.

Kasacja pojazdów Warszawa

Nadal zastanawiasz się, czy opłaca się kasowanie aut? Kiedy będzie najlepszy moment na to? Poznaj sytuacje, w których jest to konieczne:

  • kiedy samochód jest stary, a jego stan techniczny uniemożliwia bezpieczną jazdę,
  • kiedy pojazd uległ kolizji drogowej, a naprawa powstałych szkód przewyższa wartość auta,
  • kiedy wycena ubezpieczenia OC starego auta jest bardzo droga, a wręcz nieopłacalna.

Skorzystaj z usług kasacja pojazdów Warszawa, a gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszej współpracy!

Z jakiej części Warszawy możemy zabrać Twoje auto do kasacji?

Auto kasacja Warszawa odbierze Twój samochód z każdego miejsca w województwie! Działamy na terenie Warszawy, a dokładniej mówiąc, przyjedziemy i zabierzemy lawetą Twój pojazd w takich dzielnicach jak: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola czy Żoliborz. Kasacja aut Warszawa dojedzie również w inne okolice stolicy, a także w każdy zakątek województwa mazowieckiego. Nie musisz martwić się o to, jak do nas dojechać. To my przyjedziemy do Ciebie! Cały proces załatwimy rzetelnie, legalnie, szybko i wygodnie. Kasacja pojazdów to rewelacyjne rozwiązanie! Sprawdź!