Skup samochodów Ciechanów

Skup aut Ciechanów

Skup aut jest dobrym rozwiązaniem w przypadku różnych sytuacji, w których samochód nie może być już dopuszczony do ruchu drogowego. Uległ zniszczeniom podczas kolizji, pokrywa go korozja bądź naprawa popsutych części przewyższa wartość pojazdu. Skup aut Ciechanów to idealne miejsce, aby legalnie oddać całkowicie zniszczony lub uszkodzony samochód. Jeśli mieszkasz na terenie województwa mazowieckiego, zadzwoń do nas! Z nami procedura złomowania aut jest szybka, ale skrupulatna i legalna. Posiadamy własną lawetę, którą przyjeżdżamy i zabieramy Twój stary bądź zniszczony samochód. Co więcej, na miejscu, dopełniamy wszystkich formalności bez względu na stan techniczny auta, kolor, markę czy model, a także miejsce jego postoju. Ponadto, jako auto szrot możemy wykorzystać elementy, które są sprawne do innych aut. W ten sposób możemy nadać drugie życie kompletnym częściom samochodowym. Oprócz korzyści dla naszych klientów, przyczyniamy się także do dbania o  środowisko. Nie marnuj zatem czasu na wystawianie ogłoszeń ze sprzedażą swojego samochodu – skontaktuj się z nami! Skup aut Ciechanów to sprawdzony sposób na otrzymanie legalnej gotówki od ręki!

Auto skup Ciechanów

Auto skup Ciechanów przyjmuje wszystkie pojazdy! Nie wyznaczamy żadnych kryteriów, aby móc oddać swój samochód na auto szrot. Kasacja pojazdów odbywa się bez względu na to, jakiej marki oraz modelu jest dane auto, koloru czy gabarytu. Skupujemy samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, stare, zabytkowe, busy, a także autobusy. Jedynie przy wycenie kierujemy się jego stanem technicznym oraz wyglądem. Na podstawie tego, w jakim stopniu Twoje auto jest sprawne bądź posiada zewnętrzne, widoczne uszkodzenia, proponujemy Ci cenę za skup samochodu. Gwarantujemy wyceny rynkowe, bez zaniżania, ani zawyżania kwoty. Przekonaj się o tym, wysyłając do nas zapytanie poprzez formularz na stronie.

Auto złom Ciechanów – krok po kroku

Auto złom Ciechanów to miejsce, w którym cały proces przebiega prosto i szybko. Nasi specjaliści obsługują każdego klienta w indywidualny i profesjonalny sposób. Będą towarzyszyli Ci podczas wszystkich kroków całej procedury, aby wszystkie formalności były załatwione legalnie i rzetelnie. Złomowania samochodów w skup aut Ciechanów polega na:

  • wypełnieniu przez Ciebie formularza online na naszej stronie internetowej bądź kontaktu telefonicznego z nami,
  • wycenie samochodu na podstawie przesłanych informacji o stanie technicznym pojazdu,
  • przygotowaniu przez Ciebie niezbędnych dokumentów tj.: dowód osobisty, dowód rejestracyjny, karta pojazdu oraz 2 tablice rejestracyjne; pamiętaj, że jeśli auto posiada 2 właścicieli, a na miejscu może być tylko jedna z tych osób, konieczne jest posiadanie pisemnego upoważnienia nieobecnego przy procesie współwłaściciela,
  • zatwierdzeniu przez Ciebie proponowanych przez nas warunków skupu,
  • podpisaniu umowy kupna-sprzedaży pojazdu,
  • wydaniu przez nas pozostałych dokumentów (np. potwierdzających złomowanie, demontaż czy skup pojazdu), które będziesz musiał okazać w urzędzie przy wyrejestrowaniu samochodu,
  • wypłata należności za pojazd w formie gotówki od razu po dopełnieniu wszystkich formalności,
  • zabranie Twojego auta na naszą lawetę i utylizacja.

Ostatnimi krokami, które musisz wykonać już samemu, jest wyrejestrowanie auta w urzędzie w ciągu 30 dni oraz zgłoszenie zdarzenia do firmy ubezpieczeniowej w celu zakończenia polisy OC. Nasi specjaliście również przypomną Ci o tych czynnościach, abyś korzystnie zakończył cały proces oddania auta. Pamiętaj, że przekroczenie terminu grozi grzywną nakładaną przez urząd! Co więcej, możesz również odzyskać część kwoty z niewykorzystanego ubezpieczenia. Auto skup to naprawdę opłacalne rozwiązanie! Skorzystaj i Ty!