Skup aut Józefów

Auto złom Józefów

Auto złom to czasem jedyne rozwiązanie na pozbycie się swojego samochodu. To żaden wstyd! Mało kto wie, że na złomowisku pojazdów można wiele zyskać. Nie myśl, że możesz dostać grosze, a opcja sprzedaży auta będzie korzystniejsza dla Ciebie. Wcale tak nie jest! Jako auto złom Józefów gwarantujemy atrakcyjną, a zarazem rynkową cenę. Nie zaniżamy wartości aut! Co więcej, korzystając z naszych usług, zaoszczędzisz mnóstwo czasu, ponieważ my załatwimy wszystko za Ciebie. Nie musisz nigdzie jechać, bo to my przyjedziemy do Ciebie z niezbędnymi dokumentami tj. umowa kupna-sprzedaży czy potwierdzenie kasacji auta. Posiadamy lawetę, którą dojeżdżamy do każdej miejscowości w całym województwie mazowieckim. Kasowanie aut to nasza specjalność od wielu lat! Nasi specjaliści mają ogromne doświadczenie w tym obszarze motoryzacyjnym. Dodatkowo kasacja samochodów to zdecydowanie ekologiczne rozwiązanie dla mieszkańców Józefowa, Warszawy i innych okolic, którzy chcą pozbyć się już bezużytecznego samochodu.

Skup aut Józefów

Skup aut Józefów to zdecydowanie gwarancja zadowolenia klientów! Współpraca z nami jest rzetelna, szybka i bezproblemowa. Co więcej, sprawimy, że pożegnanie ze starym autem będziesz traktował jako nowy rozdział w swoim życiu. Oczywiście sentyment zawsze pozostanie. Jednak dzięki nam możesz kupić sprawne auto! Auto złom to naprawdę dobry i skuteczny pomysł. Skupujemy każdy pojazd bez względu na jego stan techniczny. Kasowanie pojazdów obejmuje auta osobowe, ciężarowe, dostawcze, zabytkowe, stare, powypadkowe, busy czy nawet autobusy. Wiedz, że nasz auto złom Józefów odbierze lawetą Twój pojazd bez żadnych dodatkowych opłat. Sprawdź sam!

Auto złom Józefów – niezbędne dokumenty

Auto złom Józefów przeprowadzi Cię rzetelnie przez całą transakcję. Na każdym etapie procesu będziemy informować Cię o podejmowanych krokach. Kasacja samochodów nie jest łatwa dla żadnego z właścicieli pojazdów. Kierowcy uwielbiają swoje auta! Przywiązują się do własnego samochodu i ciężko jest się z nim rozstać. Pojawiają się jednak sytuacje, które niestety zmuszają do tego, aby oddać swoje auto na złomowisko. Zazwyczaj dzieje się, to gdy pojazd jest już stary bądź uległ całkowitemu lub częściowemu zniszczeniu w wypadku drogowym. Chcąc uniknąć dodatkowego stresu, już teraz informujemy, jakie dokumenty musisz mieć przy sobie, by legalnie zezłomować samochód. Są to:

  • dowód osobisty,
  • dowód rejestracyjny auta,
  • kartę pojazdu,
  • 2 tablice rejestracyjne,
  • czytelny numer VIN,
  • w przypadku 2 właścicieli pisemną zgodę nieobecnej osoby.

Dokumenty te potrzebne są do spisania umowy kupna-sprzedaży, którą będziesz musiał później okazać w urzędzie podczas wyrejestrowania samochodu. Dodatkowo my jako auto złom Legionowo wystawimy zaświadczenie o kasacji auta.